Křest CD Lucky Brew + Satisfucktion and more!

Křest CD LUCKY BREW

Vystoupí: Satisfucktion, Karol Komenda Trio, Saxuality, Lucky Brew

Kmotři a speciální hosté: Vláďa Dvořák (Lokomotiva Planet), Karol Komenda

KD Husinec - fajn rockové doupě pro cca 200 lidí asi 7km od Prachatic v příjemném městečku Husinec. Kulturák je přímo u náměstí, asi 300m od autobusové zastávky. Pro naše fanoušky máme připraveny organizované svozy z Prachatic a pak zase zpět!

Vstupné: 100Kč v předprodeji (Pivovar Prachatice), 150 Kč na místě. Předprodej končí 5.1.2016!

Svozy - Od 17:00 do 19:00 a v noci od 00:00 do 01: 00 bude jezdit naše dodávka z Prachatického malého náměstí ke KD Husinec. Svoz bude zadarmo, podmínkou je relativně neopilý stav při odjezdu z Husince! :) 

Časový harmonogram večera:
19:00 - 19:45 - Saxuality
20:00 - 21:00 - Karol Komenda Trio
21:30 - 22:30 - Lucky Brew a hosté (křest CD)
23:00 - 00:30 - Satisfucktion

Pivo: Sponzorem naší akce je Pivovar Prachatice, a tak si budete moci vychutnat domácí pivo z malého pivovaru za lidovou cenu 29Kč! Welcome pivní drink zdarma!

Víc než dva roky jsme makali na CD, které nakonec nemá název. Od prvních zkoušek ve sklepě až k profi CD nakonci vedla dlouhá cesta a my si s kamarády chceme užít večírek, který celou tu cestu završí! Finální podobu desky jsme nahráli ve studiu Solisko Vládi Dvořáka, mastering jsme svěřili studiu Biotech. 
Jako hosty jsme vybrali skupiny jak hudebně, tak lidsky spřízněné.
Stejně jako my i budějovičtí SATISFUCKTION mají čerstvou nahrávku, která jen potvrzuje, že Satis jsou nejlepší neznámou kapelu v ČR.
Karol Komenda je náš výborný kamarád a taky neskutečný kytarista a zpěvák. Do Husince přijede se svým blues-rockovým triem. Pokud Vás baví Mr. Big, Richie Kotzen nebo Joe Bonamassa, přijdete si na své.
Saxuality je prachatická kapela, která začala jen o něco později než my. Potkáváme se často na koncertech a kytarista a zpěvák Víťa Vojík hostuje s námi na unplugged koncertech. Jak z názvu vyplývá, kapela je obohacena o saxofon na který hraje Ivča Bauerová. Mládí začne celý večírek v 19:00.